Študenti študijného programu manažment cestovného ruchu poskytli svoje názory a pohľady do relácie Rádia Slovensko, ktorú s nimi v priestoroch Obchodnej fakulty nahrávala dlhoročne známa redaktorka Ľubica Hargašová, ktorej hlas poznajú všetci, ale pravdepodobne nevedia, kto sa za ním skrýva ;-), ako to častokrát v prípade rozhlasových redaktorov býva.

Vypočujte si celú reláciu s názvom Historický november a súčasní študenti, ktorá bola odvysielaná 28. 11. 2016 na rozhlasovej stanici Rádio Slovensko http://skrsi.rtvs.sk/clanky/spolocnost/121176/historicky-november-a-sucasni-studenti. V intre p. Hargašová uvádza: "Na Slovensku je 17. novembra štátny sviatok. Pre mnohých je obyčajným dňom voľna. Mnohí ani netušia, prečo je štátnym sviatkom. Prečo má prívlastok - Deň boja za slobodu a demokraciu a prečo si práve tento deň pripomíname aj Medzinárodný deň študentstva."