Oznámenie o zozname kandidátov na kandidáta na dekana vydané volebnou komisiou na voľbu kandidáta na dekana Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave

Podľa oznámenia volebnej komisie o pravidlách, termínoch prípravy a priebehu volieb kandidáta na dekana Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie od 01. 02. 2023 do 31. 01. 2027 zo dňa 30. 9. 2022 (ďalej len „Oznámenie“) volebná komisia oznamuje, že do volieb kandidáta na dekana Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie od 01. 02. 2023 do 31. 01. 2027, ktoré vyhlásil Akademický senát Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave na svojom zasadnutí konanom dňa 22. 04. 2022, bol navrhnutý kandidát, ktorý splnil všetky predpísané náležitosti:

Kandidát: doc. Ing. Peter DRÁBIK, PhD., MSc.

Počet navrhovateľov: 42

Kandidát na dekana sa predstaví akademickej obci fakulty so svojím programom na predvolebnom zhromaždení, ktoré sa uskutoční 14. novembra 2022 o 11.00 hod. v Spoločenskej miestnosti v budove Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave na prízemí. Predvolebné zhromaždenie zvolá predseda Akademického senátu Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave (ďalej len „AS OF“). Kandidát vystúpi s prejavom, ktorý trvá najviac 20 minút a následne odpovedá na otázky prítomných členov akademickej obce Obchodnej fakulty Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Diskusiu vedie predseda AS OF.

V Bratislave dňa 17. 10. 2022

prof. Ing. Zuzana Kittová, PhD. M.B.L.-HSG, v. r.
predsedníčka volebnej komisie

Zápisnica volebnej komisie