Vážené členky a členovia akademickej obce Obchodnej fakulty EU v Bratislave, v zmysle ustanovení Štatútu Obchodnej fakulty EU v Bratislave k voľbe dekana Vás pozývam na

predvolebné zhromaždenie pred voľbou kandidáta na dekana Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave,

ktoré sa uskutoční 14. novembra 2022 o 11,00 hod. v Spoločenskej miestnosti v budove Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave na prízemí.

Kandidát na dekana Obchodnej fakulty predstaví svoj program pre nasledujúce volebné obdobie a následne bude odpovedať na otázky prítomných členov akademickej obce Obchodnej fakulty EU v Bratislave.

19. 10. 2022

doc. Ing. Milan Oreský, PhD.
predseda Akademického senátu Obchodnej fakulty
Ekonomickej univerzity v Bratislave