21. októbra 2022 o 8:00 sa v rokovacej miestnosti EU v Bratislave na neverejnom zasadnutí Akademického senátu Ekonomickej univerzity v Bratislave uskutočnilo druhé kolo volieb kandidáta na rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie od 01. 02. 2023 do 31. 01. 2027.

Na základe výsledku volieb bol opätovne za kandidáta na rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave na funkčné obdobie od 01. 02. 2023 do 31. 01. 2027 zvolený prof. Ing. Ferdinand DAŇO, PhD.

Gratulujeme a prajeme veľa pracovných úspechov.