Študenti bakalárskeho štúdia, zapojte sa do prestížnej medzinárodnej súťaže!

Partnerská univerzita SolBridge International School of Business, South Korea pozýva študentov bakalárskeho štúdia na 7. ročník súťaže International Business Plan Competition, ktorá sa bude konať od 27.októbra do 2. novembra 2019 v meste Daejon, Južná Kórea.

Budete mať možnosť otestovať si Vaše analytické a obchodné zručnosti v reálnych prípadových štúdiách kórejských podnikov. Súťaž trvá 48 hodín a tím (zložený zo 4 členov) pripraví a predstaví svoj obchodný plán porote. Prvé dva tímy z každej skupiny postupujú do záverečného kola.

Súťaž organizuje SolBridge každoročne od roku 2013. V roku 2016 sa prvýkrát súťaže zúčastnili aj študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave, ktorí ako jediní reprezentovali nielen Slovensko, ale aj Východnú Európu. Veríme, že i tento rok bude mať Ekonomická univerzita v Bratislave úspešné zastúpenie na súťaži.

Po súťaži, pred odchodom domov, budete mať príležitosť navštíviť priemyselné podniky a absolvovať kultúrne exkurzie v Soule. Video z minulého roku si môžete pozrieť TU.

Všetci účastníci, 4 členovia tímu, budú ubytovaní v SolBridge rezidencii. SolBridge pokrýva všetky náklady počas celého týždňa. Náklady zahŕňajú miestnu dopravu, ubytovanie, stravu, návštevy podnikov a kultúrne aktivity v Soule. Študenti, účastníci, sú zodpovední iba za náklady na letenky a kyvadlovú dopravu z medzinárodného letiska Incheon a späť.

Pre ďalšie informácie, prosím pozrite Handbook.

Záujemcovia, prosím zašlite Vaše CV a motivačný list na: do 20. júla 2019.

In order to promote positive awareness and promote organized public events, the University of Economics in Bratislava produces visual and audio recordings and publishes them on its website. In case of reservations to the published video and audio recordings, please make these reservations in writing to the following e-mail address: . Complete information on personal data processing here.