Tancuj, zabávaj sa, hýb sa ako hviezda na svojej univerzite s University Dance Center!

Zimný semester je už čoskoro za dverami a aj ty si môžeš spestriť svoj študentský život s University Dance Center priamo na svojej škole. Príď sa zabaviť a odreagovať sa spolu s kamarátmi na tanečné a pohybové kurzy, ktoré začínajú už od 30. septembra 2019.

Kurzy prebiehajú počas týždňa od pondelka do štvrtka vo večerných hodinách, takže s prednáškami a cvikami sa ti to kryť nebude. Navyše cena je taktiež super študentská. :-)

Na Ekonomickej univerzite v Bratislave sa môžeš tešiť na tieto kurzy, ktoré sme pre teba pripravili: spoločenské tance, ľudové tance, bachata, Latino Lady Style, Body Styling, joga.

 

Všetky potrebné informácie a prihlášku si nájdeš na www.unidc.sk

In order to promote positive awareness and promote organized public events, the University of Economics in Bratislava produces visual and audio recordings and publishes them on its website. In case of reservations to the published video and audio recordings, please make these reservations in writing to the following e-mail address: . Complete information on personal data processing here.