Načítavam stránku...

Jarná univerzita 2017

Kategoria
Obchodná fakulta
Dátum
streda, 3. máj 2017 09:00 - 23:00
Miesto konania
Aula Ekonomickej univerzity v Bratislave
E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vieš, čo je najlepšie na KONCI SEMESTRA? 
No predsa, že ho môžme všetci spolu osláviť na JARNEJ UNIVERZITE :)

Tento rok to bude skutočne MEGA!!!
Pripravujeme špecializované zóny, v ktorých sa zaručene nebudeš nudiť. 
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

TALENTWAY ZONE // stánky 9-tich klubov a akadémií otvorených v letnom semestri 2017, v ktorých od študentov získaš základné informácie o klube či akadémií a o spôsobe, ako sa do nich v ďalšom semestri môžeš zapojiť. ⤵⤵⤵
Bankacademy v spolupráci s TATRABANKOU,
Retail academy v spolupráci s LIDL SLOVENSKO,
Salesacademy v spolupráci so ZĽAVOUDŇA,
Mediaklub v spolupráci s mediálnou agentúrou MEDIACOM,
Foodie klub v spolupráci s NESTLÉ SLOVENSKO,
Digital klub v spolupráci s UNICORN a.s.,
Travel klub v spolupráci s HYDROTOUR a PELIKAN.SK
Jokerit – študentský klub podporujúci šport a s projektom Jokerit TV a
Ekovižn klub- študenti za udržateľný rozvoj.TALENTWAY AWARDS// oceňovanie najúspešnejších študentských tímov.GASTRO ZONE // k spoločnému raňajkovému stolu pozýva firma ALFA-BIO a McCARTER. Počas celého dňa budú k dispozícií či už študentské stánky alebo firmy ponúkajúce rôzne gurmánske pochúťky. Nikto nezostane hladný!!!SPORT ZONE // športu naklonení ľudia ľudia sa môžu tešiť na rannú jogu, workshop crossfitu vďaka EFECT FIT, zahrať si volejbal, hokejbal či vyskúšať iné športy. RUN IN COLORS ti ukážu, že behanie vôbec nie je nuda.DEVELOPMENT ZONE // chceš urobiť svet lepším miestom? Príď do tejto zóny spoznať neziskové organizácie, záujmových iniciatívy či život v coworkingoch. Zastúpenie budú mať:
ŠTUDENTSKÁ RADA VYSOKÝCH ŠKOL
BRATISLAVSKÝ OKRÁŠLOVACÍ SPOLOK
SLOVENSKÉ PLANETÁRIA
ŠTUDNETSKÝ PARLAMENT OF
SLOVAK STARTUP
0100 CAMPUS
CONNECT a LABFASHION ZONE // módny priemysel budú zastupovať lokálne značky. Ich produkty si môžeš pozrieť na modelkách z modelingovej agentúry počas módnej prehliadky. 
V spolupráci s portálom DAYBYME/Dnes nosim sa môžeš odfotiť pri fotostene a odniesť si z Jarnej univerzity peknú fotospomienku a zároveň sa zapojiť do súťaže o najlepší outfit na EUBA.
Stánok bude mať v tejto zóne aj iniciatíva FASHION REVOLUTION, kde sa dozvieš ako urobiť módny biznis viac zodpovedným.
BEAUTY bude zastupovať značka MARY KAY, kde sa môžeš nechať nalíčiť.DISSCUSS ZONE // v spolupráci so SLI.DO sme pre tebe pripravili zaujímavú diskusiu: Študenti. Akademici. Firmy. Ako si vieme navzajom pomôcť? Partnerom zóny je aj knihkupectvo MARTINUS.CHILL ZONE // určite dobre padne aj oddychová zóna, kde môžeš načerpať nové sily.FUN ZONE // tu pripravujeme niečo, čo ešte nemôžeme prezradiť, ale zaručene sa ti to bude páčiť. Sleduj nas!INNOVATION ZONE // inovácie nás bavia úplne najviac. Príď sa pozrieť ako funguje 3D TLAČIAREŇ, ako lietajú DRONY či jazdia ELEKTROMOBILY poprípade objav ďalšie nové technológie v oblasti biznisu.INTERNATIONAL ZONE // veľmi sa tešíme na stánky ERASMUS študentov. Na Jarnej univerzite bude skvelá príležitosť zoznámiť sa, precvičiť si cudzí jazyk či sa dozvedieť niečo viac o živote a štúdiu v ich krajine. Študenti predstavia svoju krajinu cez gastronómiu Španielska, Francúzska, Číny, Turecka, Poľska a iných krajín.WINEFEST // najobľúbenejšia zóna, kde sa stretneme ku koncu všetci. V rámci klubu AGRO-BIO ti študenti predstavia domácich vinárov a ich NAJLEPŠIE VÍNA. Do chuti ti bude hrať DJ KINET z NU SPIRIT CLUBU.CULTURE ZONE // Cez obed ťa do nálady dostanú dámy z MONKEYS. Po vyhodnotení najlepších tímov a po odovzdaní cien z tomboly bude hlavným programom networking s príjemnou hudbou od DJ Kineta z Nu Spirit ClubuAFTERPARTY v NU SPIRIT CLUBE bude patričné ukončenie celého dňa. Okrem skvelých Djov na dvoch stage-och a zábavy do rána bieleho sa môžeš tešiť na zľavové kupóny na taxík od UBERU. Celodenný program bude moderovať a svojim humorom zabávať skvelý LUDVIG BAGIN.

 
Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?