Centrum medzinárodných vzťahov na EU v Bratislave bude v júli 2024 organizovať druhý ročník medzinárodnej letnej školy s názvom Business and Leadership in Central Europe. Staň sa jej súčasťou, získaj kredity navyše a obohať svoje leto o nové vedomosti a priateľstvá so študentmi zo zahraničných univerzít.

15 - 26. júl 2024

Predmety

Managing People in the Digital Era (3 ECTS)

15 - 19. júl 2024

International Business Management - Challenges and opportunities? (3 ECTS)

22 - 26. júl 2024

Školné

450 € - 2 kurzy

250 € - 1 kurz

Deadline na prihlásenie

13. máj 2024

Viac informácií a prihlášku na letnú školu nájdeš na https://summerschools.euba.sk/ a v prípade otázok nás neváhaj kontaktovať na .

2024 2 17 bratislava summer school