Zaži online štúdium na 3 univerzitách v rámci jedného krátkodobého študijného pobytu! Termín na prihlasovanie: 15. september 2020

Výzva pre študentov 2. a 3. ročníka 1. stupňa štúdia. 

Predstavitelia SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave), WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a EUBA spojili svoje sily pri tvorbe certifikovaného programu „Central Europe Connect“, aby Ti priniesli už jeho štvrtú edíciu, ktorá odštartuje 12. októbra 2020. Vzhľadom na momentálnu situáciu a význam programu sme sa s partnerrmi rozhodli nepoddať sa súčasným obmedzeniam a ponúknuť tento jedinečný program v prepracovanejšej a vzhľadom k súčasnej situácii bezpečnejšej ONLINE forme.

Prednášky budú prebiehať z pohodlia domova online prostredníctvom nástrojov ako napr. MS Teams, Adobe Connect, Zoom, atď. Do programu zapojíme aj predstaviteľov obchodu/priemyslu a to prostredníctvom online prednášok a diskusií. Študenti budú mať možnosť spolupracovať na spoločných projektoch, tentoraz s využitím rôznych online nástrojov, čo každému umožní zdokonaliť sa aj v tejto oblasti.

 

Čo môžeš od programu očakávať?

 • Absolvovanie troch hlavných kurzov tvoriacich jadro projektu Central Europe Connect: 
  • SGH: Marketing resources and consumer behaviour in Central Europe (4 ECTS Credits), 12 – 23. október 2020
  • EUBA: Structural Dynamics in Central European Economies (4 ECTS Credits), 9 – 20. november 2020
  • WU: Strategies and Management for Central Europe (4 ECTS Credits), 30. november –11. december 2020
  • Celý program bude v anglickom jazyku a bude orientovaný na medzinárodný obchod v kontexte regiónu Strednej Európy
 • program ti umožní napriek momentálnym obmedzeniam zaziť zahraničnú výmenu, získať hodnotnú medzikultúrnu skúsenosť a absolvovať tak v rámci jedného semestra tri kurzy na významných univerzitách,
 • 20 študentov z každej univerzity spolupracuje v tímoch na zadaných projektoch a to s využitím online nástrojov
 • Za absolvovanie programu získaš spolu 12 kreditov, certifikát a samozrejme neoceniteľné skúsenosti a kontakty

 

Deadline na prihlasovanie predĺžený do 15. septembra 2020!

 

Využi túto vynikajúcu príležitosť a podaj si prihlášku na . Viac info nájdeš na https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect.

2020 9 1 cec prolonged 2

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.