Neváhajte a využite aj tento rok jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže.

Získajte odborné/praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

Stáž je možné absolvovať v období od novembra 2020 do septembra 2021.

Ako sa prihlásiť na Erasmus+ praktickú stáž?

1. Vyplňte prihlášku v systéme www.studyabroad.sk na akademický rok 2020/2021.
  2. Vygenerovanú prihlášku zo systému STUDY ABROAD na akademický rok 2020/2021 vytlačte, podpíšte a v zalepenej obálke odošlite poštou najneskôr 15. októbra 2020 (rozhoduje pečiatka pošty na obálke) na adresu:
    Referát pre medzinárodné vzťahy a PR
    Obchodná fakulta
    Ekonomická univerzita v Bratislave
    Dolnozemská cesta č. 1
    852 35 Bratislava 5
  3. Obálku označte nápisom „Výberové konanie ERASMUS+ praktická stáž.

Viac informácií nájdete: https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/odchadzajuci-studenti/erasmus-prakticke-staze