Zapoj sa do projektu Central Europe Connect a obohať svoje štúdium o nové poznatky. Deadline na prihlasovanie je predĺžený do 30. novembra 2020

Predstavitelia SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave), WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a EUBA spojili svoje sily pri tvorbe certifikovaného programu „Central Europe Connect“, aby Ti priniesli už jeho piatu edíciu, ktorá odštartuje 15. marca 2021. Posledné dve edície sme vzhľadom na pretrvávajúcu situáciu organizovali online, avšak nasledujúcu jarnú edíciu už plánujeme opäť organizovať v tradičnej prezenčnej forme. Pevne veríme, že nám to epidemická situácia budúci rok umožní.

Čo môžeš od programu očakávať?

Absolvovanie troch hlavných kurzov, tvoriacich jadro projektu Central Europe Connect:

• WU: Strategies and Management for Central Europe (4 ECTS Credits), 15. - 20. marec 2021
  • SGH: Marketing resources and consumer behaviour in Central Europe (4 ECTS Credits),  12. - 17. apríl 2021
  • EUBA: Structural Dynamics in Central European Economies (4 ECTS Credits), 10. - 15. máj 2021

• Celý program bude v anglickom jazyku a bude orientovaný na medzinárodný obchod v kontexte regiónu Strednej Európy.
  • Program ti umožní zažiť zahraničnú výmenu, získať hodnotnú medzikultúrnu skúsenosť a absolvovať tak v rámci jedného semestra tri kurzy na významných univerzitách.
  • 20 študentov z každej univerzity spolupracuje v tímoch na zadaných projektoch.
  • Za absolvovanie programu získaš spolu 12 kreditov, ktoré Ti uznáme, certifikát a samozrejme neoceniteľné skúsenosti a kontakty.

Deadline na prihlasovanie je predĺžený do 30. novembra 2020!

Využi túto vynikajúcu príležitosť a podaj si prihlášku na .

Bližšie dôležité informácie nájdeš v priloženom plagáte TU alebo na linku: https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect