Termín na podávanie prihlášok na Erasmus+ praktickú stáž sa blíži. Chcel/a by si vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale nevieš ako na to?

 

Zaregistruj  sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozvieš sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Kedy: streda 9. decembra 2020

Čas: 17:00 hod

Webinár je určený pre všetkých študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia, ktorí chcú svoj životopis obohatiť  o zahraničnú stáž, vybudovať si sieť pracovných kontaktov, zdokonaliť svoje zručnosti v zahraničnom prostredí a tak získať skvelý odrazový mostík pre svoju budúcu kariéru.

Ak máš záujem zúčastniť sa nášho webinára, vyplň registračný formulár . Na základe registrácie Ti bude zaslaná pozvánka.

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.