Zúčastni sa krátkodobého stážového pobytu v zahraničí a získaj medzinárodné skúsenosti. Prihlás sa na International Carousel Week 2021 do 14. marca 2021.

International Carousel Week je intenzívny krátkodobý stážový program, ktorý každoročne organizuje 7 európskych univerzít v rámci siete PEPA (Pan European Partnership Alliance). Každá partnerská univerzita pripravuje vlastný program, ktorého sa môžu zúčastniť študenti z partnerských univerzít. Počas jedného týždňa absolvujú rôzne prednášky, workshopy, exkurzie u partnerov z praxe a spoznajú sa navzájom vďaka rôznym voľnočasovým aktivitám.

Tento rok sa International Carousel Week bude konať 12. - 16. apríla 2021 prostredníctvom online platforiem MS Teams alebo Zoom.

Prihlás sa a...

• získaš skúsenosti zo zahraničia,
  • obohatíš svoje teoretické poznatky i praktické skúsenosti,
  • zlepšíš si komunikačné schopnosti a sociálne kompetencie,
  • spoznáš iné kultúry a môžeš si vytvoriť vzťahy so študentami z iných krajín,
  • vylepšíš si CV o skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme,
  • získaš 2 ECTS, ktoré Ti na Obchodnej fakulte zohľadníme.

Kam môžeš virtuálne vycestovať?

• Joanneum UAS, Kapfenberg, Austria
  • Jade UAS, Wilhelmshaven, Germany
  • Windesheim UAS, Zwolle, Netherlands
  • IUT Nancy-Brabois, University of Lorraine, France
  • Savonia UAS, Kuopio, Finland
  • VGTU, Vilnius, Lithuania

Vyber si z ponuky

Prejdi si program International Carousel Week-u na všetkých 7 univerzitách (vrátane EUBA) a rozhodni sa podľa vlastného záujmu, kam "vycestuješ".

Ako a kedy sa prihlásiť?

Zaregistruj sa prostredníctvom registračného formulára, kde uvedieš 3 preferenčné univerzity, na ktorých by si sa chcel(a) zúčastniť International Carousel Weeku, najneskôr do 14. marca 2021.

Po registrácii Ti príde potvrdzujúci e-mail. Následne Ti bude pridelené "miesto" účastníka International Carousel Week-u na základe zvolených preferencií. Upozorňujeme, že miesta sú pridelované na základe princípu "kto prv príde, prv melie", preto neváhaj s registráciou a registruj sa čo najskôr (najneskôr však 14. marca 2021). Následne Ťa EUBA koordinátor (Paulína Krnáčová) prostredníctvom e-mailu informuje o pridelení konkrétnej univerzity, na ktorej absolvuješ International Carousel Week.

Neváhaj a registruj sa. Nemáš čo stratiť, môžeš iba získať ;-)

2021 3 1 carousel week 2021