12. október 2021 o 12:30 prostredníctvom MS Teams - tím Štúdium mimo Európy, prihlasovací kód u2ou6f0.

Milí študenti,

oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo pre študentov webinár s názvom Štúdium mimo Európy, kde sa dozviete o možnostiach vycestovať na Erasmus+ štúdium mimo Európy s grantom a Štúdium mimo Európy bez grantu v letnom semestri v akademickom roku 2021/2022!

Dozviete sa všetky potrebné informácie ohľadom štúdia mimo Európy, o tom ako sa prihlásiť a čo všetko k tomu potrebujete. Plus informácie od študentov, ktorí už absolvovali štúdium mimo Európy!

Webinár sa uskutoční online prostredníctvom platformy MS Teams, pre vstup do skupiny s názvom Štúdium mimo Európy použite Vaše univerzitné emailové konto, prihlasovací kód: u2ou6f0.

Tešíme sa na Vás!

Prihláste sa na náš webinár a my Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Kedy: 12. október 2021 (utorok)

Čas: 12:30 hod

2021 10 11 erasmus k107 webinar