Aj na rok 2022 prinášame možnosť absolvovať krátkodobý študijný program na jednej zo 6 partnerských univerzít v rámci siete PEPA (Pan European Partnership Alliance).

Chceš vycestovať a zažiť štúdium v zahraničí? Nemôžeš si dovoliť vycestovať na celý semester? Využi možnosť, ktorú Ti ponúka projekt International Carousel Week.

 

Ako prebieha International Carousel Week?

Pracuj spoločne na zadaniach so študentmi z Rakúska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Litvy, Slovenska a Holandska počas jedného týždňa! Pri práci v malých skupinách skutočne zažiješ interkultúrny aspekt spolupráce. Získaš praktické skúsenosti, zažiješ na vlastnej koži, aké sú rozdiely a v čom sa podobáme s inými európskymi kultúrami.

Téma, na ktorej budeš pracovať v medzinárodnom tíme zloženom zo študentov zo 7 krajín, sa líši v závislosti od univerzity, ktorú si vyberieš, kam chceš vycestovať.

 

International Carousel Week pozostáva:

  • z online časti, ktorá zahŕňa 2 online stretnutia - 28. marca a 31. marca 2022
  • z fyzickej časti, ktorú absolvuješ od 4. do 8. apríla 2022 na univerzite podľa vlastného výberu.

 

Kedy?

4. - 8. apríl 2022 + 2 online stretnutia (28. a 31. marca 2022)

 

Kde?

Na jednej z univerzít, ktorú si vyberieš podľa vlastného uváženia na základe záujmu o tému, ktorú chceš riešiť počas International Carousel Weeku. Ako študent/ka Ekonomickej univerzity v Bratislave si môžeš vybrať z týchto možností:

  • Business process management - Jade UAS, Wilhelmshaven, Nemecko

 

Deadline

Vyber si 3 univerzity podľa poradia Tvojich preferencií a zaregistruj sa do 16. januára 2022 23. januára 2022. Čím skôr sa zaregistruješ, tým máš väčšiu šancu, že získaš miesto na univerzite uvedenej na 1. mieste. Viac informácií aj registračný formulár nájdeš na webovej stránke International Carousel Weeku: https://www.windesheim.com/pages/international-carousel-week

 

2021 12 23 international carousel week 2022

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.