8. marec 2022 o 12:30 prostredníctvom MS Teams - tím Štúdium mimo Európy v ak. roku 2022/2023, prihlasovací kód er5u0mw.

Milé študentky a milí študenti,

oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo pre Vás webinár s názvom Štúdium mimo Európy v akademickom roku 2022/2023, na ktorom sa dozviete o možnostiach vycestovania na Štúdium Erasmus+ mimo Európy s grantom a Štúdium mimo Európy bez grantu v akademickom roku 2022/2023.

Dozviete sa všetky potrebné informácie ohľadom štúdia mimo Európy, o tom, ako sa prihlásiť a čo všetko k tomu potrebujete + informácie od študenta, ktorý absolvoval štúdium mimo Európy.

Webinár sa uskutoční prostredníctvom online platformy MS Teams, pre vstup do skupiny s názvom Štúdium mimo Európy v ak. roku 2022/2023 použite Vaše univerzitné e-mailové konto, prihlasovací kód: er5u0mw.

Tešíme sa na Vás!

Prihláste sa na náš webinár a my Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Kedy: 8. marec 2022 (utorok)

Čas: 12:30 hod.

2022 3 1 erasmus mimo europy webinar