Aj na rok 2023 prinášame možnosť absolvovať krátkodobý študijný program na jednej zo 6 partnerských univerzít v rámci siete PEPA (Pan European Partnership Alliance), ktorej súčasťou je aj Obchodná fakulta.

Chceš vycestovať a zažiť štúdium v zahraničí? Nemôžeš si dovoliť alebo Ti chýba odvaha vycestovať na celý semester? Využi možnosť, ktorú Ti ponúka krátkodobý študijný program International Carousel Week.

Ako prebieha International Carousel Week?

Pracuj spoločne na zadaniach so študentmi z Rakúska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Litvy, Slovenska a Holandska počas jedného týždňa! Pri práci v malých skupinách skutočne zažiješ interkultúrny aspekt spolupráce. Získaš praktické skúsenosti, zažiješ na vlastnej koži, aké sú rozdiely a v čom sa podobáme s inými európskymi kultúrami.

Téma, na ktorej budeš pracovať v medzinárodnom tíme zloženom zo študentov zo 7 krajín, sa líši v závislosti od univerzity, ktorú si vyberieš, kam chceš vycestovať.

International Carousel Week pozostáva:

• z online časti, ktorá zahŕňa 2 online stretnutia - 20. marca a 23. marca 2023 (v poobedných hodinách)
  • z fyzickej časti, ktorú absolvuješ 27. - 31. marca 2023 na univerzite podľa vlastného výberu.

Kedy?

27. - 31. marec 2023 + 2 online stretnutia (20. a 23. marca 2023)

Kde?

Na jednej z univerzít, ktorú si vyberieš podľa vlastného uváženia na základe záujmu o tému, ktorú chceš riešiť počas International Carousel Weeku. Ako študent/ka Ekonomickej univerzity v Bratislave si môžeš vybrať z týchto možností:

• Business process management - Jade University of Applied Sciences, Germany
  • Circular business - Windesheim University of Applied Sciences, The Netherlands
  • Industrial project - Nancy-Brabois University of Applied Sciences, University of Lorraine, France
  • Industry 4.0 - Joanneum University of Applied Sciences, Austria
  • Logistics - VILNIUS TECH, Lithuania
  • Sustainability in Engineering and Business - Savonia University of Applied Sciences, Finland

Deadline

Vyber si 3 univerzity podľa poradia Tvojich preferencií a zaregistruj sa do 30. novembra 2022. Čím skôr sa zaregistruješ, tým máš väčšiu šancu, že získaš miesto na univerzite uvedenej na 1. mieste. Registrácia na ICW je záväzná, tzn. nie je ju možné zrušiť. Viac informácií aj registračný formulár nájdeš na webovej stránke International Carousel Weeku: https://www.windesheim.com/pages/international-carousel-week