V nedeľu 15. 9. 2024 o 16.00 hodine sa konalo mimoriadne zasadnutie vedenia EU v Bratislave a dekanov bratislavských fakúlt. Na tomto mimoriadnom zasadnutí sa zaoberali aktuálnou situáciou spôsobenou výdatnými zrážkami a silným vetrom a z toho vyplývajúcimi obmedzeniami v jednotlivých lokalitách Slovenska.

Z tohto dôvodu vedenie EU v Bratislave a dekani bratislavských fakúlt rozhodli:

• o začiatku výučby v zimnom semestri ak. roka 2024/2025 pre študentov denného štúdia bratislavských fakúlt (NHF, OF, FHI, FPM, FMV a FAJ) až v pondelok 23. 9. 2024 podľa rozvrhu hodín,
  • o posune výučby v zimnom semestri ak. roka 2024/2025 pre študentov denného štúdia bratislavských fakúlt (NHF, OF, FHI, FPM, FMV a FAJ) až do 20. 12. 2024,
  • o výučbe na externom štúdiu podľa pôvodného harmonogramu výučby,
  • o presune slávnostného otvorenia akademického roka 2024/2025 zo 16. 9. 2024 na pondelok 23. 9. 2024 o 10.00 v Aule EU v Bratislave.

Zamestnanci dostanú ďalšie pokyny k pracovnému režimu od svojich nadriadených.

Odporúča sa všetkým zamestnancom a študentom EU v Bratislave dodržiavať zvýšenú opatrnosť pri presunoch na pracoviská a študentské domovy.

O postupe na Podnikovohospodárskej fakulte EU v Bratislave so sídlom v Košiciach rozhodne dekan Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach.