Katedra medzinárodného obchodu pozýva študentov 2. ročníka Obchodnej fakulty, doktorandov Obchodnej fakulty a všetkých záujemcov na workshop formou otvorenej vedeckej prednášky spojenej s diskusiou

na tému:

Interkultúrne rozdiely a ich prejavy v komerčnej praxi - praktické aplikácie medzinárodného marketingu

Prednášku vedie Ing. Ľubor Kostelný - dlhoročný úspešný pracovník v oblasti medzinárodného podnikania – zahraničného obchodu, súčasne jeden z prvých absolventov Katedry zahraničného obchodu vtedajšej Vysokej školy ekonomickej v Bratislave.

Dátum konania:  15. 11. 2016
Čas:  15:00 - 17:00
Miesto konania:  miestnosť D112
Organizátor:

doc. Ing. Otília Zorkóciová, PhD.
Katedra medzinárodného obchodu
Obchodná fakulta EU v Bratislave

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Pozvánka na workshop