Získaj štipendium a príď si prevetrať hlavu, načerpať idei a užiť inšpirujúce rozhovory v prostredi Alpského údolia (Rakusko), ktoré sa už 70 rokov každoročne mení na európske hlavné mesto dialógu.

Od 16. augusta do 1. septembra Ťa na #EFA2017 čaká množstvo inšpirácie! Pod hlavičkou "Conflict & Cooperation" na Teba čaká program s poprednýmii akademikmi, politikmi, vedcami aj umelcami, ako aj s pár nositeľmi Nobelovej ceny v rôznych odvetviach. Na výber je viac ako 200 plenárnych diskusií, 20 seminárov v menších skupinkach, rôzne workshopy, ako aj kultúrny program.

Koho hľadáme? Študentov a mladých profesionálov s akoukoľvek špecializáciou, ktorí sú akýmkoľvek spôsobom angažovaní v rozvoji spoločnosti, v ktorej žijú. Ľudí, ktorí majú záujem rozšíriť svoje horizonty. Podmienkou je vek do 30 rokov a aktívna znalosť angličtiny.

Čo ponúkame? Štipendia pokrývajú úcastnícky poplatok, ubytovanie a prípadne aj stravu.

Ako na to? Pozri informácie v tejto prílohe, ozvi sa nám krátkou spravou na  a spoločne skompletizujeme tvoju prihlášku. Viac info na: https://www.alpbach.org/

Za organizátorov, Zuzana Nováková

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.