Načítavam stránku...

Chceš vedieť viac o svete obchodu a marketingu, zažiť ho v praxi? Rád komunikuješ? Prihlás sa do Sales Academy a získaj skúsenosti už počas školy.

Prihlás sa do Sales Academy a získaš:

  • pohľad do reálneho obchodu a marketingu,
  • cenné know - how TOP manažérov z oblasti obchodu,
  • naučíš sa, ako zvládnuť komunikáciu,
  • feedback od profesionálov,
  • kontakty od manažérov zo Zľavy dňa,
  • možnosť zúčastniť na pracovného pohovoru.

Sales Academy je spoločným projektom Zľavy dňa a programu Talentway na Obchodej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.  Je určený pre študentov vysokých škôl so zameraním a záujmom o ochodné a komunikačné zručnosti na B2B a B2C trhu. Druhý ročník projektu odštartuje v septembri 2017.

Workshopy počas zimného semestra 2017 budú prebiehať každý utorok (od 18.9.2017) od 09:15 do 12:30 v miestnosti D211 budova Obchodnej fakulty alebo priamo vo firme partnera. 

Sales Academy je výnimočná svojou inovatívnou formou výučby – problem-based learning, kde kladieme dôraz na prepojenie študenta s praxou, riešenie samostatného problému, interaktivitu a kreativitu študentov. Osobitný dôraz je kladený na individualitu a jedinečnosť študenta, ako aj podporu partnera z praxe, ktoré sú nevyhnutným predpokladom pre úspech projektu.

Viac informácii o aktivitách a podmienky účasti v Sales Academy získate emailom na adrese supervisorky, Ing. Veroniky Nekolovej, PhD.: veronika.nekolova@euba.sk .

Michal Truban hovorí o nevyhnutnej potrebe kvalitných obchodníkov: „..už dávno to nie je niečo „slizké“, naopak, dnes žiadna firma, žiaden start up nemôže fungovať bez zabezpečeného salesu...“ http://www.startitup.sk/michal-truban-mojou-viziou-dostat-slovensko-do-novej-dimenzie/

Ako to vyzeralo v Sales Academy 2017 - pozri video Sales academy

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?