Načítavam stránku...

Pekný deň,

pozývame Vás zapísať si jeden zo 4 kurzov, ktoré Centrum severoamerických štúdií ponúka v letnom semestri.

Ide o veľmi zaujímavé predmety - niektoré z nich budú vyučovať americkí profesori cez Fulbrightovu nadáciu, iné vedú špičkoví ľudia z praxe.

 

Managing Global Business: Dell Case Studies (štvrtok, 16:00)

Mimoriadne úspešný kurz, ktorý vedú odborníci z Dell priamo v priestoroch spoločnosti na Fazuľovej ulici. Zažite pri vyučovaní atmoséru práce v nadnárodnej spoločnosti!
http://cnas.euba.sk/manazment-medzinarodneho-podnikania-pripadove-studie-dell-ls-17-18/

 

Interdisciplinary Introduction to North American Studies (streda, 15:15)

Občianske práva a slobody, zodpovedná vláda, patriotizmus, migranti, xenofóbia, multikulturalizmus. Sú USA stále lídrom a inšpiráciou pre svet a pre Slovensko? Vyučuje: Dr. Agnes Simon, ktorá viac ako osem rokov pôsobila na University of Missouri a S. Valley State University.
http://cnas.euba.sk/interdisciplinarny-uvod-severoamerickych-studii-ls-17-18/

 

American Society (streda 13:30 – 15:00)

Ako sa mení americká spoločností? Američania z rôznych pohľadov -  hodnoty, politika, kultúra, médiá.  Aké sú mýty a fakty? Historický prehľad a ponaučenia. Vyučuje: Dušan Fischer
http://cnas.euba.sk/americka-spolocnost-ls-17-18/

 

Všetky kurzy sú v angličtine, za 3 kredity. Po minulé roky mali vynikajúci ohlas u študentov: ponúkame interaktívne vyučovanie, prípadové štúdie, zahraničných učiteľov, prepojenosť s praxou, ndividuálny prístup a najmä radosť zo štúdia J.

 

Ako sa zapísať?

Všetky kurzy nájdete v AIS. Viac o každom kurze nájdete na našej stránke http://cnas.euba.sk/en/. Radi zodpovieme aj Vaše otázky na cnas@euba.sk.

 

Tešíme sa na Vás!

Ing. Denisa Šišková

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?