Rozvrh na telovýchovné aktivity na letný semester 2017/2018

Zápis na Telovýchovné aktivity si každý študent zrealizuje v AIS (tak ako na zimný semester). Informačný systém bude otvorený na prihlasovanie od 8. 2. 2018 do 14. 2. 2018.

Začiatok riadnej výučby je od 12. 2. 2018.

Začiatok výučby telovýchovné aktivity je od 19. 2. 2018.

Teoretická telesná výchova (ďalej len TTV)

Pre tých, ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu TA v LS  absolvovať je pripravený predmet TTV – prednášky. Študenti, ktorých sa to týka v letnom semestri, prídu obratom (do 16. 2. 2018) na študijné oddelenie Obchodnej fakulty, prinesú si doklad od lekára (ak ho neodovzdali doteraz), ktorý navrhuje neabsolvovať riadne telovýchovné aktivity.

Na základe uvedeného mu na študijnom oddelení tento náhradný predmet bude vymenený v zápisnom liste.

Termín a miestnosť výučby TTV je pre LS:

• pondelok 7:30, miestnosť B1.08 – budova V2