19. 2. 2018 v spoločenskej miestnosti V1 (budova OF (stará budova)) v čase 12:35 - 13:30

Milí študenti,

Uvažujete o študijnom pobyte v zahraničí a neviete ako na to?

22. 2. 2018 je deadline na podanie si prihlášky na akademický rok 2018/2019. Presné informácie o tom, ako postupovať, sú na stránke Obchodnej fakulty.

Ak máš otázku/otázky, neváhaj a príď v pondelok 19. februára 2018 o 12,35 do spoločenskej miestnosti v starej budove, kde Ti na otázky radi zodpovieme.

Stretnutia sa zúčastnia aj študentky, ktoré absolvovali štúdium/stáž v zimnom semestri 2017/2018, ktoré vám tiež ochotne poradia s praktickými záležitosťami – jednoducho budú s vami zdieľať svoje skúsenosti.

Stále váhate nad výberom univerzity pre vašu Erasmus+ mobilitu? Chcete, aby kompatibilita štúdia v zahraničí bola čo najväčšia?

Príďte, poradíme vám ako na to!

Referár pre medzinárodné vzťahy