Milí študenti,

organizačný team RTVS relácie "Čo ja viem" hľadá vysokoškolských študentov na nakrúcanie zábavno-súťažnej šou RTVS s názvom „Čo ja viem“, ktorú bude realizovať v decembri 2018 a začiatkom roka 2019.

Relácia bude vysielaná vždy v piatok o 20:30 hod. na Jednotke. Nakrúcanie prebieha v rôznych termínoch od polovice decembra 2018 do polovice januára 2019 a v jeden deň sa nakrútia dve časti programu. Moderátorom je skvelý športový komentátor RTVS Marcel Merčiak, držiteľ niekoľkých významných ocenení. Nakrúcania sa zúčastňujú vždy 3 známe osobnosti a 200 študentov vysokých škôl.

Okrem prezentácie samotnej školy môže výherca získať hmotnú výhru a finančný obnos, percentuálne závislý od celkovej výhry vo finalovej časti hry. Celková výhra putuje vždy na charitatívne účely konkrétnym rodinám v hmotnej núdzi, o čom sa samozrejme realizuje dokrútka.

Termíny nakrúcania jednotlivých častí relácie „Čo ja viem“ sú nasledovné:

8.1.2019
10.1.2019
14.1.2019

V prípade záujmu, prosím, kontaktujte: