Načítavam stránku...

Študenti Obchodnej fakulty EU v Bratislave aj tento rok organizujú tradičné podujatie v predvianočnom čase – Vianočnú univerzitu v tradičnom štýle - Regionfest, ktorý sa bude konať 5. 12. 2018 (streda) od 10,00 do 17,00 vo vestibule V1.

Na festivale nájdete stánky značiek regionálnych produktov, tradičné produkty z regiónov Slovenska, remeselníkov a ukážky ich práce, ale aj lokálnych výrobcov.

Príďte sa osviežiť nápojmi a osladiť si život dobrotami podľa svojich predstáv. Nakúpte vianočné darčeky v predstihu, slovenský med, vianočné oblátky a trubičky, originálne vianočné ozdoby, obrusy, prestierania z prírodných materiálov, ručne vyrábané mydlá, príp. si vykrúťte na hrnčiarskom kruhu vlastný hrnček ... Pripravených je viac ako 30 stánkov.

Počas celého podujatia sa môžete zapojiť do tomboly o zaujímavé ceny. Podujatím bude sprevádzať moderátor Braňo Vojtko.

 

O 17,00 však nekončíme, ale pokračujeme ďalej – na Afterparty do Nu Spirit Baru na Medenej ul. a radi sa tam s vami stretneme.

 

Nezabudnite, 5. 12. 2018 vo vestibule Obchodnej fakulty bude príjemne, predvianočne. Viac o podujatí a aktuálne info na FB Regionfest 2.

 

Tešíme sa na vás!

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?