Máš originálnu diplomovku? Pošli ju do Slovnaftu a získaj pre seba odmenu 1000,- € a pre svoju fakultu 2000,- €.

Ako na to?

Ak sa ti v roku 2021 podarilo úspešne ukončiť magisterské alebo inžinierske štúdium a myslíš si, že tvoja diplomovka stojí naozaj za to, daj o nej vedieť.

Slovnaft hľadá tie najlepšie diplomovky spomedzi všetkých, preto sa, prosím, uisti, či tvoja diplomovka spĺňa nasledujúce kritériá:

• hodnotenie od školiteľa alebo oponenta známkou A,
  • obhajoba na štátniciach na známku A,
  • téma sa týka spoločnosti Slovnaft alebo je pre ňu v danej oblasti relevantná.

Ak bola tvoja odpoveď na všetky tri podmienky áno, vyplň prihlasovací formulár v termíne do 13. augusta 2021. Okrem údajov o svojej diplomovej práci, budeš potrebovať aj súhlas so zapojením sa do súťaže od školiteľa, prípadne od iného zástupcu školy.

Viac informácií nájdeš na: https://www.slovnaftludom.sk/najdiplomovka/