Ponúkame študentom 2. ročníka denného štúdia a 3. ročníka externého štúdia na 1. stupni štúdia, ako aj študentom 1. ročníka denného štúdia a 2. ročníka externého štúdia na 2. stupni štúdia na Obchodnej fakulte EU v Bratislave možnosť navrhnúť si vlastnú tému záverečnej práce (bakalárskej a diplomovej) na akademický rok 2022/2023.

Komu je ponuka určená?

• Študentom, ktorí majú jasnú a reálnu predstavu o téme a obsahu záverečnej práce a pracovali na tejto téme už počas doterajšieho štúdia.
  • Navrhovaná téma musí obsahovo súvisieť so študijným programom, ktorý študenti študujú a katedrou, ktorá témy vypisuje pre daný študijný program, tzn. vypisovanie tém bude realizované podľa tohto kľúča:

Študijný program Katedra, ktorá témy vypisuje pre daný študijný program
podnikanie v obchode katedra marketingu, katedra obchodného práva
medzinárodné podnikanie katedra medzinárodného obchodu
podnikanie v cestovnom ruchu a službách katedra cestovného ruchu
marketingový a obchodný manažment katedra marketingu, katedra obchodného práva
manažment medzinárodného obchodu katedra medzinárodného obchodu
manažment cestovného ruchu katedra cestovného ruchu

Navrhovať tému záverečnej práce mimo tohto kľúča nie je možné!

Ako tému navrhnúť?

Vyplniť priložený formulár (okrem podpisu) a odoslať ho elektronicky na príslušnú katedru - konkrétnemu vyučujúcemu/jej na jeho/jej e-mailovú adresu alebo na e-mailovú adresu sekretariátu katedry.

Upozorňujeme, že neúplne vyplnené formuláre návrhov nebudeme akceptovať!

Dokedy je potrebné návrh predložiť?

Najneskôr do 31. 1. 2022

Všetky vypísané témy záverečných prác na akademický rok 2022/2023 budú zverejnené v letnom semestri akademického roka 2021/2022 - pred prihlasovaním sa študentov na tieto témy.