Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) zaviedlo systém bezplatnej online registrácie k svojmu portfóliu e-zdrojov pre zamestnancov a študentov Obchodnej fakulty EUBA.

Dané zdroje obsahujú rozsiahly prístup do databáz časopisov, kníh a novín. Medzi databázy, ktoré neponúka Slovenská ekonomická knižnica, patria napríklad databázy Taylor and Francis, Emerald Insight, De Gruyter, Elgaronline, PressReader a iné. Medzi služby CVTI SR patrí aj služba výpožičiek e-kníh Bookport, ktorá obsahuje viac ako 8 500 titulov odbornej literatúry z vydavateľstiev Grada, Karolinum, Masarykova univerzita a iné.

Katalóg všetkých e-zdrojov CVTI SR je dostupný na nvk.cvtisr.sk/eiz a online registrácia je možná na nvk.cvtisr.sk/registracia.