V predajni študijnej literatúry Knihcentrum na EU v Bratislave si môžete aktuálne objednať a osobne vyzdvihnúť internetové objednávky študijnej literatúry, ktorú potrebujete.

Do ponuky internetového obchodu www.knihcentrum.sk boli zaradené všetky skriptá i ostatné knihy z predajne.

O pripravenosti objednávok budete vopred informovaní e-mailom a môžete si ju následne vyzdvihnúť v predajni študijnej literatúry EU v Bratislave v utorok a štvrtok v čase 8:00 – 12:00, 12:30 – 16:00. K dispozícii je platba kartou i v hotovosti.

Za osobný odber nie je účtovaný žiaden poplatok a na študijnú literatúru získavate internetovú zľavu. Pripravuje sa aj možnosť zasielania priamo na adresu doručenia.

Viac informácií nájdete na: https://www.knihcentrum.sk/osobny-odber-knihcentrum-point

2021 3 11 studijna literatura