21. októbra 2015 sme privítali na Obchodnej fakulte p. Ľuboša Fellnera, zakladateľa a súčasného riaditeľa CK BUBO, ktorý prednášal v zaplnenej B107 v rámci predmetu geografia cestovného ruchu na tému Ázia a cestovný ruch – dnes a pred 25 rokmi. Pán Fellner prezentoval svoje dlhoročné skúsenosti s destináciou, zaujímavým spôsobom prezentoval tie najväčšie atraktivity krajín, rozprával o svojich netradičných zážitkoch a nevyhol sa ani v súčasnosti krízovým krajinám. Záver prednášky venoval pracovnej ponuke pre študentov, ktorí majú záujem pracovať v cestovnom ruchu na rôznych pozíciách. Prednášky sa zúčastnili najmä študenti bakalárskeho programu podnikanie v cestovnom ruchu a službách a študenti inžinierskeho programu manažment cestovného ruchu, prvýkrát sme sa stretli aj s našimi študentmi 1. ročníka bakalárskeho štúdia.

fellner 2015