V spolupráci s hotelom Vida Beach Resort a CK Hydrotour ponúkame študentom 1. ročníka študijného programu Manažment cestovného ruchu možnosť absolvovať 6 mesačnú platenú odbornú stáž v 5* hoteli Vida Beach Resort v Bahrajne s nástupom v júni 2024.

Ide o skvelú príležitosť nadobudnúť cenné pracovné skúsenosti v cestovnom ruchu v prímorskej, exotickej destinácii a prepojiť doposiaľ nadobudnuté poznatky s praxou. Študenti majú možnosť vybrať si medzi pozíciami stáže na: recepcií, guest relations, rezervačnom, alebo tréningovom oddelení. Doplňujúce informácie k stáži:

• študentom je zabezpečené ubytovanie (areál vybavený bazénom a posilňovňou), transfer z ubytovania do hotelov a naspäť, zabezpečené stravovanie, víza, zdravotné poistenie
  • letecká doprava do/z Bahrajnu je študentom v plnom rozsahu hradená
  • pracovná doba je 6 dní v týždni, 9 hodín denne (s 1 hodinovou prestávkou)
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobných pozíciách nie sú potrebné
  • odmena pre študentov je orientačne 265 USD mesačne
  • študent po ukončení stáže získa certifikát o jej absolvovaní
  • možnosť 1krát vycestovať na Slovensko na 2 týždne na vlastné náklady
  • hotely zabezpečujú mnohé aktivity pre svojich stážistov
  • možnosť bohatého voľnočasového vyžitia
  • možnosť zúčastniť sa fakultatívnych výletov ponúkaných CK Hydrotour

V prípade Vášho záujmu, resp. ďalších doplňujúcich otázok bude zorganizovaný nezáväzný online meeting pre potenciálnych uchádzačov. V prípade, že máte záujem sa online meetingu zúčastniť, kontaktujte mailom najneskôr do 9.4.2024 (termín online stretnutia bude následne upresnený). V prípade záväzného záujmu zašlite Vaše CV v anglickom jazyku do 15.4.2024 priamo na vyššie uvedený email, pričom uveďte o akú pozíciu máte záujem. Nezmeškajte túto úžasnú príležitosť a pridajte sa k tímu 5* hotela v Bahrajne v rámci Vášho štúdia.