Súčasťou tohtoročného veľtrhu ITF Slovakiatour 2012, ktorý sa uskutočnil 19. januára 2012 v Incheba, a.s., Bratislava, bolo okrem iného aj vyhodnotenie a udeľovanie cien 1. ročníka prestížnej súťaže regiónov a podnikateľov v turizme na Slovensku KrištOF 2011.

Súťaž, ktorá vznikla ako výstup z bakalárskej práce študentky fakulty Zuzany Kranerovej, ktorá je autorom a koordinátorom súťaže, pripravila Obchodná fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave v spolupráci s Inchebou. Odovzdávanie cien prebehlo priamo na veľtrhu v mene dekana Obchodnej fakulty p. Ing. Štefana Žáka, PhD. Súťažilo 22 prirodzených regiónov Slovenska a o ceny sa uchádzali v štyroch kategóriách:

 • laické hodnotenie kvality ponuky v turizme
  víťaz: Združenie podnikateľov cestovného ruchu v regióne Spiš
 • odborné hodnotenie zariadení v turizme
  víťaz: Bratislavský samosprávny kraj
 • odborné hod. marketingu produktov v turizme
  víťaz: Klaster Liptov - združenie cestovného ruchu
 • odborné hodnotenie inovácií v turizme
  víťaz: Mesto Vysoké Tatry        


Pripravujeme 2. ročník prestížneho ocenenia, ešte o niečo zaujímavejší, s cieľom motivovať aktivistov a podporiť cestovný ruch na Slovensku.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.