V dňoch 18. a 19. októbra 2012 sa študenti Obchodnej fakulty zúčastnili prvej exkurzie v rámci programu Talent Way, ktorého cieľom je nadviazať úzky kontakt s praxou a naštartovať tak budovanie kariéry budúcich absolventov.

V priebehu dvoch dní mali študenti možnosť pozorovať výrobné a montážne procesy priamo v montážnych halách troch významných firiem – Volkswagen, INA a Protherm. Na ich otázky boli pripravení odpovedať odborníci priamo na mieste.

Ako súčasť programu bola pre študentov pripravená degustácia skalických vín a tradičného trdelníka, ako aj prehliadka mesta Skalica.

Exkurzie študentov Obchodnej fakulty u významných zamestnávateľov v našom regióne budú pokračovať aj v budúcnosti. Záujemcovia sa môžu informovať u svojich vyučujúcich alebo na .

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.