Načítavam stránku...

3. mája 2017 na Jarnej univerzite 2017 sa po prvýkrát udeľovali ceny TALENTWAY AWARDS - ceny pre najlepšie študentské projekty udelila porota zložená z predstaviteľov firiem a pedagógov Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Okrem udeľovania cien bol v areáli pri Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave pre študentov i širokú verejnosť pripravený bohatý celodenný program, ktorým sprevádzal moderátor Ludwig Bagin. Študenti sa mohli tešiť zo zdravých spoločných raňajok na čerstvom vzduchu, z diskusie týkajúcej sa spolupráce univerzít a firiem, workshopov crossfitu, ale aj na stánok Fashion Revolution, tombolu s hodnotnými cenami, či súťaž o najlepší outfit Ekonomickej univerzity v Bratislave v spolupráci so sociálnou sieťou Dnes nosím a úspešnými fashion bloggerkami v porote.  

Pripravené boli aj stánky Talentway klubov a akadémií a stánky rôznych študentských a neziskových organizácií. Zaujímavou časťou programu bola inovačná zóna s 3D tlačiarňami, vesmírnou družicou, elektromobilom či elektrickou formulou, ktorú prezentovali tvorcovia - študenti zo Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Súčasťou programu bol už tradične Winefest, na ktorom študenti prezentovali produkty slovenských vinárov, stánky Erasmus študentov, ktorí predstavili svoje krajiny cez gastronómiu či stánky klubu Ekovižn, kde si študenti mohli urobiť smoothie vďaka energii z bicyklovania na stacionárnom bicykli.

Po celodennom nabitom programe organizátori Jarnej univerzity pripravili nielen pre študentov afterparty v Nuspirit clube.

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?