V réžii Študentského parlamentu Obchodnej fakulty sa 20. 3. 2019 konalo milé podujatie pre študentov fakulty - brunch s Obchodnou fakultou.

Členovia ŠPOF podávali vlastnoručne pripravené raňajky – niekoľko druhov nátierok s čerstvým pečivom, cheesecake, cookies, jogurty s rôznymi cereáliami, sladké pečivo, kávu, čaj, džúsy, minerálnu vodu, ale zároveň rozdávali úsmevy, radosť a smiech.

Ako vyzývali na svojej FB stránke: „Rozmýšľaš, že si dáš zajtra ráno budík skôr, aby si sa stihol najesť? ? Nerob to a kľudne si pospi o chvíľu dlhšie ? Zajtra sa o tvoje plné brucho ? staráme MY. ? A keďže vieme, že plné brucho je dôležité nielen pre nás, ale aj pre psíky z Môj život. Neváhaj a prines im niečo pod zub ?. Tešíme sa na teba od 8:30 do 11:00 v Spoločenskej miestnosti V1 v Starej budove ? Zastav sa?‍♀️?‍“

Nemysleli iba na seba a svojich dvojnohých kamarátov, ale raňajky spojili aj so zbierkou na podporu útulku Môj život.

Ako sa vyjadrilo vedenie fakulty: Tešíme sa na ďalšie časti tohto „seriálu“ a radi vás a vaše aktivity, milí študenti, podporíme aj v budúcnosti, nielen našou účasťou.“

 

 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.