CEECBE konferencia je dôkazom dlhodobej úspešnej spolupráce dvoch univerzít a troch fakúlt.

V dňoch 23. – 24. mája 2019 sa na Vysokej škole ekonomickej v Prahe konala medzinárodná vedecká konferencia 19th Joint International Conference: Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment, ktorú Obchodná fakulta EU v Bratislave organizuje v spolupráci s Fakultou medzinárodných vzťahov a Podnikovohospodárskou fakultou Vysokej školy ekonomickej v Prahe.

Výborní keynote speakri (Tereza Šimečková z Nielsen Admosphere, a. s.; Jiří Mlynář z E.ON Czech Republic; Ivan Láska z TREXIMA, a. s.), príjemná atmosféra, veľa inšpirujúcich myšlienok a poznatkov, účastníci zo 6 krajín z viacerých kontinentov sveta – to je niekoľko charakteristík tohto podujatia. Ďakujeme pražským partnerom za organizáciu a prípravu konferencie, preberáme štafetu a budúci rok - 22. mája 2020 sa vidíme v Bratislave.

Viac informácií o konferencii nájdete na: https://ceeconference.vse.cz/homepage/