Naše mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku. Pridajme sa k firmám, mimovládkam a tisícom dobrovoľníkov, a pomôžme aj tento rok skrášliť, vyčistiť a zlepšiť naše mestá. Urobme z našich miest lepšie miesta pre život! Už 18. septembra 2020

Milé kolegyne a kolegovia, študentky a študenti,

máte záujem zúčastniť sa opäť atraktívnej akcie – skrášliť a oživiť Bratislavu/Košice 18. 9. 2020 v rámci spoločnej dobrovoľníckej aktivity EU v Bratislave a Nadácie Pontis? V tom prípade budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte! No, čím skôr (max. do 12.07.2020)!

Prihláste sa cez e-mail + uveďte Vašu veľkosť trička. Rovnako, aj v prípade otázok a nejasností, použite túto e-mail adresu.

Doplnková informácia pre zamestnancov – 18. 9. 2020 (piatok) môže byť realizovaný prostredníctvom dovolenky alebo neplateného voľna (podľa vlastného výberu).

...minulý rok to bolo super https://euba.sk/aktivity-a-media/aktuality/1709-ekonomicka-univerzita-v-bratislave-nase-mesto-2019