Na Obchodnej fakulte EU v Bratislave sme pravidelne každý rok v predvianočnom období organizovali viacero tradičných podujatí (Vianočnú univerzitu, Regionfest, Rozsvietenie vianočného stromčeka, adventné stretnutia).

V tomto roku sme však mohli dodržať iba jednu z tradícií - rozsvietenie vianočného stromčeka, aj keď naozaj netradične. V kooperácii so Študentským parlamentom Obchodnej fakulty sme sa stretli 7. decembra 2020 s našimi študentami a zamestnancami v online priestore - prostredníctvom sociálnych sietí. Sme vďační, že aspoň na diaľku ste boli s nami a nebolo Vás málo.

2020 12 7 rozsvietenie vianocneho stromceka 2