Pandemická situácia ovplyvnila aj odovzdávanie Ceny generálneho riaditeľa Coop Jednota Slovensko v akademickom roku 2019/2020. Tradične si študenti cenu prevezmú na promóciách absolventov 2. stupňa študia, tentokrát však boli diplomy a finančné odmeny oceneným absolventom zaslané, bez ich fyzickej prítomnosti na odovzdávaní.

Cenu generálneho riaditeľa COOP Jednota udeľuje generálny riaditeľ COOP Jednota Slovensko a dekan Obchodnej fakulty EU v Bratislave absolventom Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave za diplomové práce z oblasti obchodných a ostatných marketingových činností COOP Jednota Slovensko a iných obchodných sietí pôsobiacich na Slovensku.

V akademickom roku 2019/2020 boli na základe výsledkov hodnotiacej komisie ocenení:

• 1. miesto získala Viktória Fülöpová  za diplomovú prácu na tému Význam privátnych značiek vo vybranej maloobchodnej spoločnosti z aspektu marketingového minimalizmu, ktorej vedúcim bol Ing. Jozef Orgonáš, PhD., MBA
  • 2. miesto získal Martin Bilišňanský za diplomvú prácu na tému Finančná gramotnosť spotrebiteľov na trhu finančných služieb. Vedúcou záverečnej práce bola doc. Ing. Mária Dzurová, PhD.
  • 3. miesto získala Ivana Némethová za diplomovú prácu na tému Interný marketing vo firme, ktorej vedúcou bola prof. Ing. Eva Hanuláková, PhD.

Ocenení autori diplomových prác získali okrem diplomu finančnú odmenu vo výške 500,- €, 300,- € a 200,- €.

Ďakujeme partnerovi Obchodnej fakulty - spoločnosti COOP Jednota Slovensko, s. d., za dlhodobú podporu fakulty i jej študentov. Oceneným študentom úprimne blahoželáme!