Centrum rodinného podnikania, ktoré je súčasťou Výskumného inštitútu obchodu a udržateľného podnikania Obchodnej fakulty, pre Vás pripravilo sériu workshopov s ľuďmi z praxe. Pripojte sa na ďalší z nich a dozviete sa o Významných svetových a rodinných firmách s Matejom Taligom a Rastislavom Mackaničom.

Pripojte sa na https://bit.ly/WorkshopsFBC_1
Workshop prebieha online formou v slovenskom jazyku a je voľne dostupný pre všetkých záujemcov.

Rastislav Mackanič zo spoločnosti Amrop Jenewein pôsobí viac ako 15 rokov v oblasti Executive Search a Leadership Consulting. Ako Client Partner sa sústredí na vyhľadávanie a výber vhodných kandidátov na obsadenie kľúčových pozícií vo vrcholovom manažmente pre rodinné firmy.

Matej Taliga pôsobil na viacerých manažérsky pozíciách a pracoval pre rodinné firmy aj nadnárodné korporácie. V Amrop Jenewein buduje a rozvíja vzťahy s majiteľmi a vrcholovými manažérmi rodinných firiem a pomáha im pri firemnej aj osobnej transformácii.


2021 11 25 crp taliga mackanic ig
 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.