Centrum rodinného podnikania, ktoré je súčasťou Výskumného inštitútu obchodu a udržateľného podnikania Obchodnej fakulty, pre Vás pripravilo sériu workshopov s ľuďmi z praxe. Pripojte sa na ďalší z nich a dozviete sa o Podpore bilaterálnej zahraničnoobchodnej spolupráce s Anabelou Luptákovou.

Pripojte sa na https://bit.ly/WorkshopsFBC_2
Workshop prebieha online formou v slovenskom jazyku a je voľne dostupný pre všetkých záujemcov.

Anabela Luptáková z Ministerstva hospodárstva SR pôsobí ako hlavná štátna radkyňa MH SR. Zaoberá sa tvorbou štátnej zahraničnoobchodnej politiky v oblasti dvojstranných a mnohostranných medzinárodných vzťahov s krajinami: Ruská federácia, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko, Kazachstan a Kirgizsko. Koordinuje a implementuje úlohy vyplývajúce zo súčasnej spoločnej obchodnej politiky EÚ na bilaterálnej úrovni. Pripravuje a zabezpečuje medzivládne komisie a pracovné skupiny, zahraničné pracovné cesty a ostatné nástroje MH SR na podporu zahraničného obchodu v uvedených teritóriách.

2021 11 25 crp taliga mackanic ig