Centrum rodinného podnikania, ktoré je súčasťou Výskumného inštitútu obchodu a udržateľného podnikania Obchodnej fakulty, pre Vás pripravilo sériu workshopov s ľuďmi z praxe. Pripojte sa na ďalší z nich a dozviete sa o podpore zahraničného obchodu v Kazachstane a vývoji obchodných vzťahov medzi Kazachstanom a SR s Jeho Excelenciou pánom Romanom Vassilenkom – „Kazachstan vo veku 30 rokov: výsledky a vyhliadky“.

Pripojte sa na https://bit.ly/WorkshopsFBC_2
Workshop prebieha online formou v slovenskom jazyku a je voľne dostupný pre všetkých záujemcov.

J. E. Roman Vassilenko je veľvyslanec Kazachstanu v Slovenskej republike. Vyštudoval Vojenskú akadémiu ekonómie, financií a práva ozbrojených síl Ruskej federácie (1994) - tlmočník, špecialista na medzinárodné právo. Má diplomatickú hodnosť mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca. Hovorí rusky, anglicky, francúzsky, vietnamsky a slovensky.

2021 12 06 crp vassilenko ig 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.