Centrum rodinného podnikania, ktoré je súčasťou Výskumného inštitútu obchodu a udržateľného podnikania Obchodnej fakulty, pre Vás pripravilo sériu workshopov s ľuďmi z praxe. Pripojte sa na ďalší z nich a dozviete sa o úspešnom podnikateľskom príbehu: "OD HUDBY K BIZNISU" s talentovaným Filipom Jančíkom.

Pripojte sa na https://bit.ly/workshopFilipJancik
Workshop prebieha online formou v slovenskom jazyku a je voľne dostupný pre všetkých záujemcov.

Filip Jančík je huslista, marketér a organizátor eventov. Na pozvanie hral v Kuvajtskom národnom divadle aj v Dánskom národnom rozhlase. Hudobne spolupracoval a doprevádzal speváčku Avril Lavigne či Karla Gotta. Vystupoval vo Švédsku, Fínsku, Nemecku, Kuvajte, Rusku, Belgicku, Maďarsku či v ázijskom Singapure. V roku 2021 obsadil priečku najpredávanejšieho slovenského interpréta.

2021 12 10 crp jancik ig 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.