Máme za sebou 4. ročník Študentskej osobnosti cestovného ruchu. O víťazoch rozhodovali študenti 3. ročníka študijného programu podnikanie v cestovnom ruchu a službách na záverečnom podujatí v rámci predmetu animácie v cestovnom ruchu.

Študentskou osobnosťou cestovného ruchu v tomto ročníku sa stali dvaja študenti 2. stupňa štúdia, ktorí zaujali svojím záujmom o cestovný ruch nielen v „univerzitných laviciach“ doma, ale aj v zahraničí a majú poriadne túlavé topánky.

Osobnosťami za rok 2021 sa stali Jaroslav Siman a Simona Huľuková.

2022 1 20 socr jaroslav siman     2022 1 20 socr hulukova simona

Študentskými osobnosťami cestovného ruchu v predchádzajúcich ročníkoch boli:

Bibiána Karpáčová a Alena Pirkovská

2020 12 28 pirkovska karpacova