Centrum rodinného podnikania Obchodnej fakulty a IBERA vás pozývajú na prvý spoločný celosvetový webinár ,,Challenges of Family Firms during Covid-19".

Vážení priatelia, majitelia rodinných firiem, podnikatelia, kolegovia, študenti a nadšenci rodinného podnikania,

poďte spolu s nami a svetovými rečníkmi diskutovať, zdieľať skúsenosti, vzájomne sa inšpirovať a obohacovať už 16. marca 2022, v čase od 16:00 hod. do 18:00 hod. (CET) prostredníctvom platformy MS Teams.

Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku. Vstup je voľný. Počet miest je však limitovaný, preto sa zaregistrujte ešte dnes na https://tinyurl.com/258ub56c a potvrďte vašu účasť e-mailom.

Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou komunity profesionálov v oblasti rodinného podnikania. Na webinári sa predstavia významní rečníci ako Dr. Tom Deans, ktorý je autorom knihy Every Family’s Business – najpredávanejšej knihy o rodinnom podnikaní a je členom Centra rodinného podnikania; Dr. Emanuele Preve, ktorý je CFO v skupine Riso Gallo – 6. generácie Family Business a Business Angel, StartUp Mentor; Prof. Rania Labaki, ktorá je riaditeľkou EDHEC Family Business Research Center a Family Business Fellow na Cornell University a The Family Firm Institute, tiež členka predstavenstva IBERA; Prof. Rodrigo Basco je súčasťou rodinnej argentínskej firmy 4. generácie, American University of Sharjah, predseda predstavenstva STEP Project Global Consortium. Webinár budú moderátorky sprevádzať Prof. Zouhour El Abaid, ktorá je generálnou koordinátorkou IBERA, členka Centra rodinného podnikania, Prof. Bettina Lynda Bastian, ktorá je dekankou na College of Business and Financial Sciences, Royal University for Woman v Bahrajne a doc. Monika Naďová Krošláková, ktorá je zakladateľkou a osobnosťou Centra rodinného podnikania, členka IBERA a spolumajiteľka rodinnej firmy 2. generácie.

2022 3 3 crp webinar challenges