Na zasadnutí kolégia rektora EU v Bratislave 21. septembra 2022 vymenoval rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo nových docentov.

Dekrét o udelení vedecko-pedagogického titulu docent rektor odovzdal doc. Ing. Zuzane Francovej, PhD., a doc. Ing. Róbertovi Rehákovi, PhD., z Obchodnej fakulty EU v Bratislave, ktorí sa habilitovali v odbore habilitačného konania a inauguračného konania obchod a marketing.

Na fakulte podnikového manažmentu sa habilitovali v odbore habilitačného konania a inauguračného konania ekonomika a manažment podniku doc. Ing. Katarína Remeňová, PhD., MBA; doc. Ing. Zuzana Skorková, PhD., a doc. Ing. Marián Smorada, PhD.

Srdečne gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.

2022 9 21 docenti na of 1

2022 9 21 docenti na of 2