Študenti Obchodnej fakulty Vás opäť po roku pozývajú na tradičné podujatia Obchodnej fakulty – Jarnú univerzitu a Winefest, ktoré pripravujeme v jarnom období už 6 rokov.

16. apríla 2019 (utorok) odštartuje Jarná univerzita o 11:00 v priestoroch pred Aulou Ekonomickej univerzity v Bratislave. Študentský parlament Obchodnej fakulty vdýchne tomuto podujatiu atmosféru „food festivalov“. Okrem kulinárskych zážitkov sú pripravené aj sprievodné aktivity – pokračovanie série cestovateľského kina, workshopy, diskusie a kvízy.

V čase od 14:00 do 18:30 si môžete v Aule EU v Bratislave vychutnať príjemnú atmosféru vínneho festivalu, ktorý každoročne organizujú študenti Obchodnej fakulty ako záverečný workshop predmetu podnikanie v praxi. Príďte sa presvedčiť, ako sa študentom podarilo prepojiť teoretické poznatky získané štúdiom s praktickými skúsenosťami vinárov, ktorých na Winefeste študenti zastupujú v úlohe obchodných zástupcov.

Pre viac informácií sleduj FB event Jarnej univerzity https://www.facebook.com/events/815069062204987/

Podrobnosti o Winefeste nájdeš na FB evente: https://www.facebook.com/events/408093823087700/

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.